Skip to content

O nas

“Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy…”

— ks. Jan Twardowski —

Życie pędzi do przodu i coraz częściej zdarza się, że z tego powodu ciężko nam znaleźć czas, by odwiedzać groby naszych bliskich zmarłych. Wielu z nas wyjechało za granicę lub zmieniło miejsce zamieszkania, przez co dzieląca nas odległość powoduje, dodatkową trudność aby zadbać o groby naszych bliskich, którzy odeszli. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, chcemy aby zadbane groby były wyrazem pamięci i szacunku ukochanych, zmarłych i bliskich wam osób.

logo opiekagroby.eu

Kim jesteśmy?

Naszą pracę traktujemy jako misję! Rozumiemy jak ważne i konieczne jest godne upamiętnienie Tych którzy odeszli. Przykładamy bardzo dużo uwagi i starań aby groby, które Państwo poddajecie pod naszą opiekę były nie tylko starannie posprzątane i udekorowane, ale również otoczone należytym szacunkiem. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych klientów. Mamy 14-letnie doświadczenie w dbaniu i porządkowaniu nagrobków. Używany tylko sprawdzonych i profesjonalnych preparatów do czyszczenie i pielęgnacji, mając na uwadze materiał z którego został wykonany pomnik.

Nasza oferta to kompleksowa opieka nad grobami. Przy każdym zleceniu starannie zbieramy wszystkie informacje od naszego klienta, aby wszystkie oczekiwania z wykonywaną usługą zostały starannie zrealizowane. Na zakończenie zawsze dokumentujemy naszą pracę w formie zdjęć, abyście Państwo mieli pewność najwyższej jakości wykonanej usługi.

Masz pytania?