Kontakt

Bartosz Podolski
tel. kom. (+48) 790 635 066
tel. kom. (+48) 667 571 900
biuro@opiekagroby.eu
NIP 9562111407


« powrót
Media o nas
Firma sprząta, klient dostaje zdjęcie

Nowości, Wtorek 28.10.2008

Bartosz Podolski prowadzi w Toruniu firmę „Opieka nad Grobami”. Na brak zleceń nie narzeka. Przyjmuje nawet takie spoza miasta. Za dojazd jego ekipa bierze wtedy dodatkowo 90 gr za każdy kilometr.

- Jesteśmy w stanie zapewnić usługę całoroczną oraz doraźną, tak jak teraz, przed Wszystkimi Świętymi. Sprzątamy liście, czyścimy nagrobki, odgarniamy śnieg, zapalamy znicze i stawiamy świeże kwiaty. Możemy też zadbać o roślinność posadzoną wokół mogiły. Zakres usługi zależy od potrzeb klienta - tłumaczy Bartosz Podolski.

50 zł to minimum, za które firma „Opieka nad Grobami” uprzątnie mogiłę przed Wszystkimi Świętymi. Na wyczyszczonym grobie znajdą się również kwiaty i zapłoną znicze. Przy opiece całorocznej jest inaczej. Standardowo klienci umawiają się na cztery wizyty na cmentarzu w miesiącu, czyli raz na tydzień. Każde takie odwiedziny to koszt około 17 zł, czyli 68 zł za miesiąc. Firma Bartosza Podolskiego, jak wiele innych zresztą, proponuje klientom promocje, np. przy rocznym abonamencie miesiąc usług gratis. Można także dobrać indywidualny pakiet i zamówić wizytę na grobie bliskiej osoby tylko przed świętami, rocznicą śmierci czy urodzin. Usługi obciążone są 22-procentowym VAT-em, a firmy wystawiają swoim klientom faktury.


« powrót
Copyright © 2021 podolskiisyn Bartosz Podolski
Newsletter