Kontakt

Bartosz Podolski
tel. kom. (+48) 790 635 066
tel. kom. (+48) 667 571 900
biuro@opiekagroby.eu
NIP 9562111407


« powrót
Opinie

Od trzech i pół roku korzystam z firmy dawniej OnG Opieka nad Grobami teraz opiekagroby.eu i jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez w/w firmę.

więcej

Od kilku lat korzystam z usług firmy Opieka nad Grobami. Gorąco pragnę polecić wszystkim, którym sytuacja życiowa nie pozwala na samodzielną opiekę nad grobem swoich bliskich. Myślę tu o osobach starszych, chorych lub mieszkających za granicą. Ja również byłam jedna z takich osób.

więcej

Z usług firmy Pana Bartosza Podolskiego korzystam od sierpnia 2010 r. Dowiedziałam się o Nim z Internetu, czytając pochlebne artykuły prasowe o młodym Twórcy tej firmy.

więcej

Z usług firmy opiekującej się grobami postanowiłam skorzystać, ponieważ mieszkam daleko od Torunia i bardzo rzadko mam możliwość odwiedzenia grobu.

więcej

Z firmą opieka nad grobami współpracuję od kilku lat. Usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie, jestem z nich bardzo zadowolony.

więcej

Z całą odpowiedzialnością polecam firmę Pana Bartosza Podolskiego, korzystam z usług drugi rok, groby są zadbane, wyglądają estetycznie.

więcej

Już od pół roku korzystam z usług firmy Opieka nad Grobami ponieważ mieszkam poza granicami kraju i nie mogę sie w wystarczający sposób opiekować grobem babci i ojca.

więcej

Korzystamy z usług firmy Bartosz Podolski "Opieka nad grobami" od 3 lat. Z powierzonych prac firma Pana Bartosza wywiązała się bardzo dobrze.

więcej

Niestety ze względu na odległość nie mogłam często zaglądać na grób moich dziadków i dbać o jego wygląd. Dzięki firmie OnG jest to możliwe.

więcej

Zaskoczył mnie Pan to miłe, że są jeszcze ludzie, którzy potrafią ufać drugim - wszak wypełnił Pan zobowiązanie przed otrzymaniem pieniędzy.

więcej

Jestem bardzo mile zaskoczona, grób rzeczywiście zostawił Pan w eleganckim stanie.

więcej

Korzystam z usług firmy opiekagroby.eu, ponieważ są rzetelni i solidni.

więcej

Jakiś czas temu skorzystałam z pomocy firmy opiekującej się grobami, ponieważ stan mojego zdrowia nie pozwala mi już na samodzielne udanie się na cmentarz a tym bardziej na opiekę nad grobem mojej rodziny.

więcej
Copyright © 2021 podolskiisyn Bartosz Podolski
Newsletter